Fortnite Installer

2.1.5

4.0

50

Android için resmi Fortnite kurucusu

3.1M

Bu uygulamayı oyla

Fortnite Installer, adından da anlaşılacağı gibi, Fortnite'ı mobil cihazlara yüklemenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu resmi Epic Games uygulamasıyla efsanevi Battle Royale oyununu akıllı telefonunuza indirin.

Fortnite Installer'ı kullanmak daha kolay olamazdı, çünkü uygulama cihazın oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını kontrol eder. Uygulamayı açtığınızda tek bir tuş göreceksiniz. Fortnite uyumlu bir cihazınız varsa, oyunu indirmeye başlamak için ona dokunmanız yeterli. Diğer taraftan, cihazınız sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa, tuş yanıt vermeyen gri renge dönüşür.

Epic Games'in Battle Royale oyununu indirmenin de ötesinde, Fortnite Installer, Android sürümünün gelişimine ilişkin de faydalı bilgiler sunar. Örneğin, oyunun minimum gereksinimlerini ve uyumlu cihazları kontrol edebilirsiniz.

Fortnite Installer, tam olarak neyi vaat ediyorsa onu yerine getirir: Android cihazınıza Fortnite'ı indirmenize yardımcı olur. Bu basit uygulamayı deneyin ve akıllı telefonunuzda Fortnite oyununun keyfini çıkarın!
Uptodown X